Lampy z Tykwy | O mnie | About me
119
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-119,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.8,vertical_menu_enabled,paspartu_enabled,menu-animation-line-through,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

O mnie | About

Na imię mam Maja.

Z wykształcenia jestem plastykiem, ukończyłam architekturę wnętrz i do niedawna projektowanie było moją główną pasją i pracą.

Jakiś czas temu zmieniłam podejście do świata i do mojej pracy. Doszłam do wniosku, że nawet najpiękniejsze współczesne wnętrza będą zimne i nieprzyjazne bez “dotknięcia ludzkiej ręki”. I tak właśnie zaczęłam tworzyć obrazy i detale do wnętrz, które nadają im indywidualny, ciepły charakter.

Szczególnego znaczenia nabrało dla mnie zagadnienie światła we wnętrzu.

Obecny na rynku wielki wybór oświetlenia o różnym designie nie zapewnia przytulnego klimatu w domu. Proponuję zatem uzupełnienie standartowego oświetlenia czymś wyjątkowym i ciepłym – lampą z tykwy. Wykonana jest z naturalnego materiału (owocu tykwy) i może być stworzona indywidualnie do każdego wnętrza, któremu nada intymną i niepowtarzalną atmosferę.

Moją prawdziwą pasją stało się sprawianie, aby wnętrza obecnie tak podobne do siebie nabrały własnej tożsamości.